• Standaard

Nieuws

  • Tussenstand inschrijvingen Springdagen 2018

    De eerste 25 deelnemers aan de Springdagen 2018 in Sommelsdijk hebben zich in...

    Lees meer
  • (Assistent) trainers gezocht

    De technische commissie van G.V. Sportuna is altijd op zoek naar nieuwe (assi...

    Lees meer
  • Springdagen 2018

    Op donderdag 4 januari 2018 neemt G.V. Sportuna deel aan de Springdagen. 

    Lees meer
Meer nieuws

Lesrooster 2017-2018

Maandag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Ouder- en kindgym | Recreatief | 1 - 2,5 jr. 09:00u 09:45u M. Hoitsemastraat 2 Nel Tuk
Ouder- en kindgym | Recreatief | 2,5 - 4 jr. 09:45u 10:30u M. Hoitsemastraat 2 Nel Tuk
Ouder- en kindgym | Recreatief | 2,5 - 4 jr. 10:30u 11:15u M. Hoitsemastraat 2 Nel Tuk
Trampolinespringen | Recreatief | 6+ jr. 16:30u 17:30u Sporthal Den Oert | Zaal A Dennis de Goede
Trampolinespringen | Wedstrijdgroep A | 8+ jr. 16:30u 18:00u Sporthal Den Oert | Zaal A Paul van Wijngaarden
Ritmische gymnastiek | Recreatief | 4-7 jr. 16:30u 17:30u Salamanderveen 350 Samantha Hermsen
Turnen dames | Wedstrijdgroep B | 8-11 jr. 17:00u 18:30u Geraniumstraat 31 | Zaal B Jeroen Schröfer
Turnen dames | Selectiegroep C | 6-8 jr. 17:00u 19:00u Geraniumstraat 31 | Zaal A Samantha Blokzijl
Turnen dames | Selectiegroep C | 6-8 jr. 17:00u 17:45u E. Belinfantestraat 1 Balletschool ARABESQUE
Ritmische gymnastiek | Recreatief | 8-10 jr. 17:30u 18:30u Salamanderveen 350 Samantha Hermsen
Turnen dames | Selectiegroep B | 8-11 jr. 18:00u 19:30u E. Belinfantestraat 1 Balletschool ARABESQUE
Turnen dames | Selectiegroep A | 12+ jr. 18:00u 19:30u E. Belinfantestraat 1 Balletschool ARABESQUE
Turnen dames | Wedstrijdgroep A | 12+ jr. 18:30u 20:00u Geraniumstraat 31 | Zaal B Jeroen Schröfer
Ritmische gymnastiek | Recreatief | 11+ jr. 18:30u 19:30u Salamanderveen 350 Samantha Hermsen
Dames conditie fit! | Recreatief | 30+ jr. 19:00u 20:00u Geraniumstraat 31 | Zaal A Annemarie Lorsheijd

Dinsdag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Nordic Walking ‘special’ | Recreatief | 30+ jr. 09:00u 10:00u Buiten activiteit Nel Tuk
Groepsspringen | Wedstrijdgroep B | 8 - 15 jr. 16:30u 18:00u Geraniumstraat 31 | Zaal B Suzanne van Rossen
Groepsspringen | Selectiegroep | 8 - 15 jr. 18:00u 19:30u Geraniumstraat 31 | Zaal B Suzanne van Rossen
Ritmische gymnastiek | Selectiegroep | 5+ jr. 19:00u 20:00u Rijnlaan 1 Merle Popp
Dames conditie fit! | Recreatief | 30+ jr. 19:30u 20:30u Mercuriusstraat 20 Nel Tuk
Dames conditie fit! | Recreatief | 30+ jr. 19:30u 20:30u M. Hoitsemastraat 2 Annemarie Lorsheijd
Dames conditie fit! | Recreatief | 30+ jr. 20:30u 21:30u Mercuriusstraat 20 Nel Tuk

Woensdag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Nordic Walking | Recreatief | 30+ jr. 09:00u 10:30u Buiten activiteit Nel Tuk
Turnen Dames | Recreatief | <6 jr. 14:00u 15:00u J. Wagenaarstraat 4 Yvonne Hoorens
Trampolinespringen | Selectiegroep | 10+ jr. 15:00u 16:30u Sporthal Den Oert | Zaal B Margot Jonker
Turnen dames | Selectiegroep C | 6-8 jr. 15:00u 16:30u Geraniumstraat 31 | Zaal A Samantha Blokzijl
Turnen dames | Recreatief | 6+ jr. 15:00u 16:00u J. Wagenaarstraat 4 Yvonne Hoorens
Turnen Dames | Recreatief | <6 jr. 15:00u 16:00u Mercuriusstraat 20 Lisanne van Dorp
Turnen dames | Recreatief | 6+ jr. 16:00u 17:00u Mercuriusstraat 20 Lisanne van Dorp
Turnen dames | Recreatief | 6+ jr. 17:00u 18:00u Mercuriusstraat 20 Lisanne van Dorp
Turnen dames | Selectiegroep B | 8-11 jr. 17:00u 18:30u Geraniumstraat 31 | Zaal B Krista Wilschut
Ritmische gymnastiek | Selectiegroep | 5+ jr. 17:30u 19:30u Salamanderveen 350 Jacqueline Hermsen
Turnen dames | Selectiegroep A | 12+ jr. 18:00u 18:30u Geraniumstraat 31 | Zaal A Karin Freriks
Turnen dames | Selectiegroep A | 12+ jr. 18:30u 20:30u Geraniumstraat 31 | Zaal B Jeroen Schröfer
Turnen dames | Selectiegroep B | 8-11 jr. 18:30u 19:00u Geraniumstraat 31 | Zaal A Krista Wilschut
Dames & Heren Conditiefit ! | Recreatief | 30+ jr. 20:00u 21:30u Koolzaaddreef 22 Annemarie Lorsheijd

Donderdag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Trampolinespringen | Selectiegroep | 10+ jr. 16:00u 18:00u Sporthal Den Oert | Zaal A Margot Jonker
Turnen dames | Wedstrijdgroep B | 8-11 jr. 17:00u 18:30u Geraniumstraat 31 | Zaal A Jeroen Schröfer
Turnen dames | Wedstrijdgroep A | 12+ jr. 18:30u 20:00u Geraniumstraat 31 | Zaal A Jeroen Schröfer

Vrijdag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Ouder- en kindgym | Recreatief | 1 - 2,5 jr. 09:15u 10:00u Koolzaaddreef 22 Carla van Rossen
Ouder- en kindgym | Recreatief | 2,5 - 4 jr. 10:00u 10:45u Koolzaaddreef 22 Carla van Rossen
Trampolinespringen | Recreatief | 6+ jr. 16:00u 17:00u Sporthal Den Oert | Zaal A Elise Audier
Ritmische gymnastiek | Selectiegroep | 5+ jr. 16:00u 19:00u Sporthal Den Oert | Zaal C Samantha Hermsen
Ritmische gymnastiek | Pre-selectiegroep | 5+ jr. 16:30u 19:00u Sporthal Den Oert | Zaal B Jacqueline Hermsen
Groepsspringen | Recreatief | 8 - 12 jr. 16:30u 17:30u Geraniumstraat 31 | Zaal B Suzanne van Rossen
Trampolinespringen | Wedstrijdgroep B | 8+ jr. 17:00u 19:00u Sporthal Den Oert | Zaal A Elise Audier
Groepsspringen | Selectiegroep | 8 - 15 jr. 17:30u 19:00u Geraniumstraat 31 | Zaal B Suzanne van Rossen
Groepsspringen | Recreatief | 12 - 16 jr. 19:00u 20:00u Geraniumstraat 31 | Zaal B Marcel Pansier
Groepsspringen | Recreatief| 16+ jr. 20:00u 21:00u Geraniumstraat 31 | Zaal B Marcel Pansier

Zaterdag

Les: Van: Tot Zaal: Leraar:
Turnen dames | Selectiegroep B | 8-11 jr. 09:00u 12:00u Geraniumstraat 31 | Zaal A+B Krista Wilschut
Turnen dames | Selectiegroep A | 12+ jr. 09:00u 12:00u Geraniumstraat 31 | Zaal A+B Jeroen Schröfer
Nordic Walking | Recreatief | 30+ jr. 09:30u 10:15u Buiten activiteit Nel Tuk

Zondag

Er zijn voor vandaag geen lessen gepland.

 

Aanvullende informatie:

  • Voor lessen waar het maximum ledenaantal is bereikt, geldt een wachtlijst.
  • Voor beginnende gymnasten is een proefles alleen mogelijk bij recreatie lessen, u kunt hiervoor contact opnemen met secretariaat@gvsportuna.nl
  • Onze vereniging houdt zich aan de vakantiedata van het basisonderwijs, speciaal onderwijs en voortgezet onderwijs voor de regio midden en de officiële feestdagen, zoals deze voorgeschreven zijn door de Rijksoverheid. Op deze dagen worden er geen lessen gegeven, met uitzondering van de selectie- en wedstrijdgroepen. Deze trainen in overleg met de betreffende trainers door in de vakantieperiodes, m.u.v. de zomervakantie.

Nieuws

  • Tussenstand inschrijvingen Springdagen 2018

    De eerste 25 deelnemers aan de Springdagen 2018 in Sommelsdijk hebben zich in...

    Lees meer
  • (Assistent) trainers gezocht

    De technische commissie van G.V. Sportuna is altijd op zoek naar nieuwe (assi...

    Lees meer
  • Springdagen 2018

    Op donderdag 4 januari 2018 neemt G.V. Sportuna deel aan de Springdagen. 

    Lees meer
Meer nieuws
  • Lesaanbod

    Lesaanbod

    G.V. Sportuna heeft een uitgebreid lesaanbod voor jong en oud.

    Bekijk het aanbod!
  • Lesrooster

    Lesrooster

    G.V. Sportuna heeft één lesrooster met daarin alle lessen/trainingen die gegeven worden.

    Bekijk het lesrooster!
  • Inschrijven

    Inschrijven

    Via het formulier op onze inschrijfpagina kunt u zichzelf, uw zoon of uw dochter inschrijven.

    Inschrijven!